Smíšený pěvecký sbor JUVENTUS

letos...

Adventní koncert v evangelickém kostele 22.12.2011.

juventus

Byli jste s námi a líbil se Vám? Můžete se na chvíli vrátit...:

19. 3. 2010 - Vystoupení sboru Juventus na Josefovském jarmarku

20. 12. 2009 - Adventní koncert v kostele Všech svatých v Rožnově pod Radhoštěm - Juventus

27. 11. 2009 - Pěvecký sbor gymnázia Juventus zapíval koledy při křtu knihy "Valašské koledy" a slavnostním rozsvícení vánočního stromu na Masarykově náměstí v Rožnově Pod Radhoštěm.

22. září 2005 se odhaloval památník Čeňku Kramolišovi na Kramolišově a kde soubor Juventus svým zpěvem nádherně ozdobil slavnostní okamžiky.

Juventus, smíšený pěvecký sbor Gymnázia Rožnov p.R. zpívá dnes pod vedením Kateřiny Turzové a Ivy Kneslové, kterým pomyslné žezlo předlala po řadě prozpívaných let Marie Grygarová.

Sbor má za sebou řadu příležitostných vystoupení, společných i samostatných koncertů. Objevuje se poměrně často na soutěžních přehlídkách a festivalech pěveckých sborů. Zpíval v Ostravě, Opavě, Otrokovicích, Vsetíně, Valašském Meziříčí, Horní a Prostřední Bečvě, několikrát byl účastníkem celostátního kola gymnaziálních sborů Gymnasia cantat v Brně.

Každým rokem je sbor obměňován. V jeho řadách se vystřídaly desítky členů. S těžkým srdcem se každoročně loučíme se zkušenými "vyzpívanými" sboristy. jejich místa se snažíme doplnit novými, začínajícími. Když odejde ze sboru více než polovina členů (jako tomu bylo v našem Juventusu v červnu 2005), znamená to, že v příštím školním roce formujeme sbor i jeho repertoát od počátku.

Potěší nás, když za námi přijdou naši bývalí členové. Přicházejí zejména v předvánočním čase, jsou naší posilou při adventních a vánočních koncertech.

Úvodní stránkaSlovo ředitelkyPojďte na návštěvuŠkolaStudiumAktivityKontakt
GústavAdopce na dálkuZAVPěvecký sbor JuventusDivadelní souborPaličkováníMladí myslivci a ochránci přírody