Kalendář školních aktivitVeřejný pohledsobota 20. ledna 2018
close
Blízké události
úterý 23. ledna 2018
08:00 - 09:45

  Rizikové chování workshop 3.A8


12:00

  Ukončení klasifikace za 1. pololetí a zápis známek


čtvrtek 25. ledna 2018
15:00

  Porada o prospěchu a chování za 1. poploletí


pátek 26. ledna 2018
11:45 - 13:00

  Školní kolo recitační soutěže - nižší gymnázium / Ba, Ko/


neděle 28. ledna 2018
07:45 - 23:59

  Lyžařský kurz 2. A8


pondělí 29. ledna 2018
Celý den

  Olympiáda z českého jazyka II. kategorie - okresní kolo / Ko/


00:00 - 23:59

  Lyžařský kurz 2. A8


08:00 - 08:45

  Školní kolo zeměpisné olympiády SŠ


úterý 30. ledna 2018
Celý den

  Olympiáda z čekého jazyka I. kategorie - okresní kolo / Ba/


00:00 - 23:59

  Lyžařský kurz 2. A8


středa 31. ledna 2018
00:00 - 16:00

  Lyžařský kurz 2. A8


11:00

  Vydání vysvědčení za 1-. pololetí


čtvrtek 1. února 2018
14:10 - 17:00

  DVPP


pátek 2. února 2018
Celý den

  Pololetní prázdniny


19:00

  Ples školy


close
Úkoly
Nic

backledna 2018 - března 2018forward

Tpondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
02
 8. ledna 
Aktualizace nabídky seminářů
9.1.
10.1.
11.1.
08:00 okresní kolo ve florbale
16:00 Lazebník sevillský
12.1.
13.1.
14.1.
03
15.1.
16.1.
Odbíjená dívky - kvalifikace republiky
17.1.
18.1.
Okresní kolo dějepisné olympiády
19.1.
20.1.
21.1.
04
22.1.
23.1.
08:00 Rizikové chování workshop 3.A8
12:00 Ukončení klasifikace za 1. pololetí a zápis známek
24.1.
25.1.
15:00 Porada o prospěchu a chování za 1. poploletí
26.1.
11:45 Školní kolo recitační soutěže - nižší gymnázium / Ba, Ko/
27.1.
28.1.
07:45··· Lyžařský kurz 2. A8
05
29.1.
Olympiáda z českého jazyka II. kategorie - okresní kolo / Ko/
··· Lyžařský kurz 2. A8
08:00 Školní kolo zeměpisné olympiády SŠ
30.1.
Olympiáda z čekého jazyka I. kategorie - okresní kolo / Ba/
··· Lyžařský kurz 2. A8
31.1.
···16:00 Lyžařský kurz 2. A8
11:00 Vydání vysvědčení za 1-. pololetí
 1. února 
14:10 DVPP
2.2.
Pololetní prázdniny
19:00 Ples školy
3.2.
4.2.
06
5.2.
6.2.
7.2.
08:00 Exkurze na ÚP - 3.B
10:00 Exkurze na ÚP - 3.A
13:30 Exkurze na ÚP - 7.A8
8.2.
08:00 The Bear Educational Theatre
9.2.
10.2.
11.2.
07
12.2.
Exkurze Osvětim - Krakov
13.2.
Balet - G.Balanchine
08:00 Okresní kolo konverzace v AJ (De,Db,Dc)
14.2.
08:00 Čtu, přemýšlím a baví mě to
08:00 Okresní kolo konverzace v němčině
15.2.
16.2.
13:15 Okrskové kolo recitační soutěže - nižší gymnázium
14:00 Přípravný kurz k jednotné zkoušce
17.2.
18.2.
08
19.2.
•··· Jarní prázdniny
20.2.
··· Jarní prázdniny
21.2.
··· Jarní prázdniny
22.2.
··· Jarní prázdniny
23.2.
··· Jarní prázdniny
24.2.
··· Jarní prázdniny
25.2.
···• Jarní prázdniny
09
26.2.
27.2.
07:45 okresní kolo zeměpisné olympiády
28.2.
 1. března 
2.3.
3.3.
4.3.
10
5.3.
6.3.
7.3.
20:00··· LVK - 1.A,B,5.A8
8.3.
··· LVK - 1.A,B,5.A8
9.3.
··· LVK - 1.A,B,5.A8
10.3.
··· LVK - 1.A,B,5.A8
11.3.
··· LVK - 1.A,B,5.A8
11
12.3.
···07:00 LVK - 1.A,B,5.A8
13.3.
14.3.
15.3.
08:00 Krajské kolo konverzace v AJ kategorie II.B,C (De,Db)
16.3.
17.3.
18.3.