Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Adaptační kurz

V pondělí 31. 8. 2015 se poprvé setkali studenti prvních ročníků čtyřletého gymnázia na adaptačním kurzu. Třídy 1. A se ujala paní učitelka Kateřina Halaštová a třídy 1. B pan Aleš Daehne. Vedoucí kurzu byla paní Eva Zakopalová, která si pro nás připravila pestrý a zábavný program.

Adaptační kurz 2015

Když jsme dorazili na autobusové nádraží, z těch lidí kolem jsme měli smíšené pocity, ale ty vesměs mizely již v autobuse, ale hlavně po ubytování, když se to začalo houfovat na chodbách. Většina lidí zjistila, že to snad nebude tak špatné! Všude byla cítit přátelská atmosféra, a seznamovací hry byly proto jedna báseň, jak se říká. Odpoledne jsme si vyslechli školní řád a den zakončili volnou zábavou na hřišti i mimo něj. Další den po snídani jsme vyrazili na procházku a po ní následoval další program, tentokráte nás čekaly například kolektivní sportovní hry nebo vytváření slov z vlastních těl.
Kolektiv se pomalu sbližoval – a to nejen v jednotlivých třídách, ale i mezitřídně! Dobrá zpráva pro ty, kteří s námi budou následující čtyři roky trávit čas :).
Jsme plni pozitivních očekávání, doufáme, že nás dobře přijmete a naše očekávání se naplní!

Třídy 1. A a 1. B

Přejít nahoru