Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Vítězné tažení našich volejbalistek pokračuje

Když jsme odjížděli ve středu 11.11. do Valašského Meziříčí na okresní kolo v odbíjené, kolovaly mezi děvčaty zvěsti, že valmezské gymplačky jsou letos velkými favoritkami.

Na nástupu se sešla družstva všech tří gymnázií našeho okresu. Los přisoudil první utkání Vsetínu a Valašskému Meziříčí, takže jsme měli možnost prohlédnout si hru našich soupeřek. V napínavém tiebreaku nakonec zvítězily volejbalistky ze Vsetína, jež byly v dalším utkání soupeřkami našich promrzlých děvčat. Holky se naštěstí rychle dostaly do zápasového tempa a v úvodním setu zvítězily. Druhý set jsme lehce pozměnili sestavu a tím dali dobře hrajícím soupeřkám naději na vítězství. Třetí set však opět jasně vyzněl pro rožnovská děvčata a vítězstvím 2:1 jsme získali první body do tabulky. V obávaném zápase s Valašským Meziříčím jsme od začátku dominovali na hřišti, vystřídaly se všechny nominované hráčky a vítězství 2:0 nám zajistilo postup do krajského kola.

Škoda jen, že tato soutěž končí již příštím krajským kolem, kde budou holky naposledy moci ukázat, jak silný tým letos Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm má!

Sportu zdar      J.J.

Přejít nahoru