◀duben 2024 - červen 2024▶
T | pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
---|
17 | 22 duben
Malá kopaná chlapci 8-9tř.
BiO D okresní kolo
•··· Švýcarsko 2024
|
23
··· Švýcarsko 2024
|
24
FO - krajské kolo kat. B, C, D
··· Švýcarsko 2024
|
25
Odbíjená starší žáci
•··· Zeměpisná olympiáda - celostátní kolo
··· Švýcarsko 2024
7:15 Klasifikační poradda maturitních ročníků
8:00 Okresní kolo basketbal dívky
|
26
···• Zeměpisná olympiáda - celostátní kolo
··· Švýcarsko 2024
8:00 Okresní kolo basketbal chlapci
|
27
···• Švýcarsko 2024
|
28 |
18 | 29
Poslední zvonění
Volno tříd k přípravě na MZ
8:00 Beseda s Romanem Povalou - 2.A
|
30
Basketbal chlapci okres
Volby do školské rady
Náhradní termín přijímacího řízení
10:00 Předání vysvědčení maturantům
|
1 květen |
2
•··· Vodácký kurz 2.ročník
8:00 Maturita - Didaktický test z matematiky
13:30 Maturita - Didaktický test z anglického jazyka
|
3
···• Vodácký kurz 2.ročník
8:00 Maturita - Didaktický test z českého jazyka a literatury
8:00 Beseda Knížky na cestu pro 4.A8
|
4 |
5 |
19 | 6
•··· Terénní cvičení BiS + GeS
8:00 Maturita - Didaktický test z matematiky rozšiřující
13:00 Maturita - Didaktický test z německého jazyka
|
7
Geologická olympiáda - celostátní kolo
··· Terénní cvičení BiS + GeS
7:30 Porada k projektovému dni
|
8
Geologická olympiáda - celostátní kolo
··· Terénní cvičení BiS + GeS
|
9
Geologická olympiáda - celostátní kolo
Krajské kolo BiO C
··· Terénní cvičení BiS + GeS
16:00 Divadelní představení Ostrava - Chicago
|
10
Geologická olympiáda - celostátní kolo
Grandfinále Prezentiáda
···• Terénní cvičení BiS + GeS
|
11 |
12 |
20 | 13
11:45 Revolution train 2.A8
12:25 Gymplácké koloběžení
|
14 |
15
8:00 Projektový den EU
|
16
8:00 Beseda s Romanem Povalou - 4.A8
8:00 Beseda Sociální sítě pro 2.A8
15:00 Provozní porada
|
17 |
18 |
19 |
21 | 20
•··· Profilová část maturitní zkoušky - 8.A8, 4.B
8:00 Beseda s Romanem Povalou - 2.B
|
21
··· Profilová část maturitní zkoušky - 8.A8, 4.B
8:00 4.A8 :To je zákon, kámo 2.
|
22
··· Profilová část maturitní zkoušky - 8.A8, 4.B
|
23
···• Profilová část maturitní zkoušky - 8.A8, 4.B
8:00 1.A8 Klub Triumf
|
24
Zlatý list (krajské kolo)
|
25 |
26 |
22 | 27
•··· Profilová část maturitní zkoušky - 4.A
8:00 Beseda s Romanem Povalou - 6.A8
|
28
··· Profilová část maturitní zkoušky - 4.A
|
29
··· Profilová část maturitní zkoušky - 4.A
14:00 Slavnostní předání maturitních vysvědčení
15:00 Slavnostní předání maturitních vysvědčení
|
30
Celostátní kolo konverzační soutěže v německém jazyce
···• Profilová část maturitní zkoušky - 4.A
|
31
Celostátní kolo konverzační soutěže v německém jazyce
Pevnost poznání Olomouc - 2.A8
|
1 červen |
2 |
23 | 3
Ekologický den nižší gymnízium
|
4
Závod všestrannosti mládeže 2.A8
•··· Exkurze CERN, Ženeva, Švýcarsko
|
5
··· Exkurze CERN, Ženeva, Švýcarsko
Exkurze 1. B Hranický kras
14:00 Slavnostní předání maturitních vysvědčení
|
6
··· Exkurze CERN, Ženeva, Švýcarsko
|
7
··· Exkurze CERN, Ženeva, Švýcarsko
|
8
··· Exkurze CERN, Ženeva, Švýcarsko
|
9
···• Exkurze CERN, Ženeva, Švýcarsko
|
24 | 10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
25 | 17
•··· Třídní exkurze 2.A8
•··· Třídní exkurze 1.A
8:00 Beseda Follow me pro 3.A8
|
18
···• Třídní exkurze 2.A8
···• Třídní exkurze 1.A
|
19
•··· Třídní exkurze 4. A8
•··· Třídní exkurze 1.A8
Erste Bank - finanční gramotnost - FLIP
|
20
···• Třídní exkurze 4. A8
···• Třídní exkurze 1.A8
Školní exkurze 3.A8
|
21
Školní exkurze 3. A8
|
22 |
23 |
26 | 24
Exkurze Jeseníky 3.ročníky
8:00 Výběr učebnic NG
|
25
···• Jeseníky 3.ročníky
8:00 Výdej učebnic NG
10:00 Turnaj ve vybíjené NG
15:00 Porada o prospěchu a chování za 2. pololetí
|
26 |
27 |
28
8:00 Ukončení školního roku, rozdání vysvědčení
|
29 |
30 |