Informace a pozvánka

Ředitelství Gymnázia Rožnov pod Radhoštěm zve rodiče (zákonné zástupce) na schůzku s třídním učitelem, která se koná ve středu 12. dubna 2017 v době od 15:30 hodin do 16:00 hodin v budově gymnázia. Následovat budou do 17:00 hodin konzultace o prospěchu a chování s jednotlivými vyučujícími.

V rámci třídních schůzek dne 12. 4. v 15.00hod Vám také nabízíme krátké setkání s PhDr. Mgr. Andreou Bernátkovou, od dubna u nás pracující školní psycholožkou, která nabízí konzultační a poradenské služby žákům a Vám rodičům. Ráda Vám odpoví na Váše otázky a krátce Vás bude informovat o její činnosti na škole.