Informace o výběrovém zjišťování výsledků žáků třídy 4. A8

Naše škola byla zařazena do vzorku škol, ve kterých bude ve školním roce 2016/2017 (v termínu od 9. do 26. května 2017) provedeno výběrové zjišťování výsledků žáků na úrovni 9. ročníků ZŠ prostřednictvím inspekčního systému elektronického testování (InspIS SET). Na našem gymnáziu se konkrétně jedná o třídu 4. A8, která bude testována z předmětů Matematika, Anglický jazyk a Zeměpis. Účast škol zařazených do vzorku pro výběrové zjišťování je povinná  Neúčast jednotlivých žáků při testování se řídí standardními pravidly omlouvání neúčasti ve vzdělávání.  Délka každého testu je 75 minut. Testování probíhá elektronickou formou v učebně IVT.

Další informace a instrukce k testování naleznete zde:informace-o-vyberovem-zjistovani-vysledku-zaku

Přehled testů:

Datum VH Test Předmět Dohled