Odbíjená Gymnázia Rožnov p. R.

Říjen je měsícem rozjezdu volejbalových soutěží středních škol. Jako první vyrazili příkladně učitelé na Dolní Bečvu, kde se sešlo osm týmů z Rožnova a  blízkého okolí. Po velmi vyrovnaných zápasech vybojovali gympláci postup do “final four”, který byl v jejich oslabené sestavě již dostatečný úspěch. V semifinále jsme narazili na našeho věčného soupeře (Hladový pes), s nímž jsme si opět prodloužili nekonečnou sérii proher :(. Psychicky i fyzicky unavený tým poté podlehl v boji o třetí místo rožnovskému domečku, a tak jsme opouštěli příjemné a pohostinné prostředí Dolní Bečvy trochu zklamaní. Čtvrté místo, s odstupem času, není tak špatné. Věřím, že pokud se ještě párkrát sejdeme, doplníme kádr o chybějící členy (více srdíčka do reprezentace naší školy !), můžeme pomýšlet na příštím turnaji i v lepší umístění.

Úspěšně pak vstoupili do volejbalových soutěží naši studenti. V okrskovém kole si v domácím prostředí vybojovali postup nejen děvčata, ale také chlapci, kteří si po mnoha letech poradili se studenty ze SŠIEŘ. Doufám, že oběma týmům se bude dařit i v kolech okresních, které se uskuteční 7-8. 11. ve Valašském Meziříčí.

Děkuji všem volejbalistům za reprezentaci naší školy a jestlipak poznáte, kdo hrál v kterém týmu?