Dozvuky konce školního roku – Olympijský běh v parku

Po úspěšném Juniorském maratonu se běžci našeho gymnázia přihlásili i na 5km trať v rámci celorepublikového Olympijského běhu. Ve středu 19. 6. jsme se sešli u rožnovského altánku společně s dalšími 280 běžci, abychom podpořili tuto charitativní akci a trochu se proběhli.  Po odchodu sportovně nadaných maturantů je třeba doplnit tým mladými běžci, proto jsme rádi předali “gymplácký” dres spolužákům ze 4. A8. I když výsledky zde nebyly nejdůležitější, je třeba zmínit, že naši studenti předvedli skvělé výkony!

Barča M. vyhrála svou kategorii. Tristen B. – 7.místo, mladý Kuba K. – 14. místo, Radim S. – 16. místo v mužích a Klára Ř. 4. mezi ženami.

Sportu zdar J.J.