Karneval 2013

Sváteční čtvrteční dopoledne 19. prosince měli žáci 1. a 2. A8 řádně zpestřené. Celé tři hodiny je totiž čekal předvánoční karneval organizovaný “karnevalově ostřílenou” třídou 7. A8. Po rozřazení do jednotlivých družstev si mohli žáci v maskách na téma “pohádkové postavy” zahrát mnoho her a užít si mnoho zábavy. Nechyběla tradiční “židličkovaná”, přetahování, oblíbená soutěž v pojídání marshmallows a samozřejmě také tanec s míčkem. Maškarní bál završilo společné tancování na známé písničky. Celou akci moderovalo duo Manka-Rumcajs a myslím, že se jim to povedlo na výbornou. Ke konci programu se do soutěží připojila dokonce i část učitelského sboru, a tak pan Janíček musel uhodnout, že je sedmihlavým drakem, nebo paní Bajerová zase, že má na zádech přilepeného Karla Gotta. Za úspěchy v soutěžích byl každý sladce odměněn (učitelé rovněž :)). Myslím, že se žákům program líbil a že to bylo celkové pěkné zpestření předvánočního vyučování.

Karolína Foukalová, 7. A8