Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

21. ročník volejbalového turnaje učitelů se odehrál na hřišti Gymnázia Rožnov pod Radhoštěm pod širým nebem!

 

Tradiční termín turnaje učitelů na rožnovském gymnáziu byl na jaře, před Velikonocemi.  Letos se ho však organizátoři rozhodli posunout na začátek června, kdy by se dala využít dvě venkovní hřiště na umělé trávě.

Sázka na dobré počasí vyšla, a tak se v pátek 2. 6. začalo již v ranních hodinách s přípravou hřišť a zázemím pro pět týmů z Rožnova, Dolní Bečvy či Zlína. Když bylo vše do detailu nachystáno a týmy úspěšně dorazily, mohl být pilotní venkovní turnaj zahájen.  Slunce a vysoká teplota udělaly z kurtu dále od školy hotovou výheň, proto musím vyzdvihnout družstvo z Dolní Bečvy, které zde zvládlo odehrát tři utkání, než se kurt zahalil stínem.

Tým domácího gymnázia posílili dva noví hráči Jakub Němec (jenž dlouho schovával svůj volejbalový talent za rýsovací potřeby) a Renata Chýlková, která se při svém debutu zhostila i role kapitánky. Zajímavostí pak byly výkony našeho družstva, které ani jednou nevyhrálo, ale nezaznamenalo ani prohru, a tak se se svými soupeři loučili vždy smírně 1:1 na sety.

I když na těchto turnajích není důležité vyhrát, je třeba zmínit, že vítězem 21. ročníku se stalo družstvo ZŠ 5. květen. Větší výhrou však byla skutečnost, že celý turnaj proběhl zdárně a až na drobné odřeniny se nikomu nic nestalo.

Hráči: Renata Chýlková, Eva Zakopalová, Tom Tkadlec, Jan Laĺík, Jakub Němec, Richard Ehl, Jakub Janíček, Aleš Daehne.

 

Přejít nahoru