3. ročník soutěže o nejlepší němčináře "Best in Deutsch"

Dne 23. 11. 2016 se uskutečnil již 3. ročník soutěže o nejlepší němčináře “Best in Deutsch”, jelikož opravené výsledky soutěže přišly teprve včera, zveřejňujeme nyní naše úspěšné studenty. Soutěže se v celé ČR zúčastnilo 211 škol, naše gymnázium se umístilo na 49. místě, což je velmi pěkný výsledek. V jednotlivcích bylo bodováno prvních 5 nejúspěšnějších žáků. Celkem se v republice zúčastnili 2404 žáci. Naší nejúspěšnější studentkou je Karolína Němečková ze třídy 8. A8 na 124. místě, dále mezi velmi úspěšnými byli Barbora Koláčková   6. A8, Tereza Bergová 6. A8,  Kateřina Dvořáková 8. A8 a Daniel Dostál 7. A8.
Vzhledem k tomu, že naši studenti mají němčinu jako druhý jazyk a začínali od nuly jsou jejich výsledky velmi kvalitní.
Děkuji za účast v soutěži a blahopřeji.
Mgr. Yveta Petersová