Umístění pamětní desky Anne Frankové

V pondělí 26. října byla za účasti  vedení  města Rožnova pod Radhoštěm u příležitosti 14. výročí účasti našich studentů na mezinárodním projektu Dny Anne Frankové slavnostně odhalena deska pamětního stromu Anne Frankové. Tento strom, kaštan, vysazený v roce 2013, je pro nás symbolem dlouholeté spolupráce naší školy a německého partnerského města Bergen v rámci projektu “Dny Anne Frankové”.

Studenti, kteří se zúčastnili posledního ročníku této mezinárodní akce, přiblížili při slavnostním setkání život Anne Frankové, náplň jednotlivých projektů a v neposlední řadě i to, co jim tato akce přináší. Celý program doprovodili písničkami studenti hudební výchovy pod vedením Mgr. Kateřiny Turzové  a za kytarového doprovodu Mgr. Jiřího Mlnaříka, za což jim patří velký dík a dík patří i panu Ĺálíkovi, který se po celou dobu stará o blaho stromku. Je na nás všech, abychom k němu přistupovali jako k symbolu čehosi, co má na naší škole dlouhodobou tradici.