Beseda s Vojtěchem Poláškem

Ve čtvrtek 11. 9. 2014 se na naší škole uskutečnila beseda s nevidomým studentem Masarykovy univerzity v Brně Vojtěchem Poláškem. Jejím cílem bylo přiblížit nám život zrakově postiženého člověka.

Seznámili jsme se s různými pomůckami, které těmto lidem pomáhají v běžném životě. Všechny otázky byly bez ostychu a pečlivě zodpovězeny, nechyběl ani vtípek či příhoda. Tato akce byla pro nás, studenty, velkým přínosem. Je úžasné poslouchat člověka s tak velkým elánem do života, byť jej má komplikovanější než my ostatní. Tímto bych velmi ráda za třídy 4. AB, 8. A8 panu Poláškovi poděkovala.

Natálie Čotková