Dnes si připravíme GAZPACHO

V pátek 11. října studenti španělského jazyka tříd 3. A a 5. A8 zažili poněkud netradiční vyučovací  hodinu. Po pečlivém nastudování originálního receptu (samozřejmě ve španělštině :-)) si zkusili  připravit tento typický pokrm španělské kuchyně  přímo v hodině. Jedná se o lahodnou zeleninovou polévku podávanou za studena, velmi oblíbenou zejména v letních měsících. Na její přípravu a konečný výsledek se můžete podívat ve fotogalerii.

Všem studentům děkuji za aktivní a profesionální přístup a úžasnou hodinu španělštiny.

Mgr. Lucie Sřílková

P.S. Už se moc těším na vaše  (vy víte, koho se to týká) domácí úkoly s receptem na gazpacho.:-D