EDISON u nás ve škole

Co je projekt EDISON?

EDISON je vzdělávací projekt, který zvyšuje mezikulturní vzdělanost u mladých lidí. Poskytuje mládeži v České republice prostor a motivaci k přemýšlení o budoucích možnostech, založených na poznání lidí z různých kultur a jejich chování. Díky multikulturní atmosféře, vyvolané zahraničními stážisty, také oživuje výuku a zvyšuje zájem o studium mezi žáky a studenty.

Ve dnech 17. – 21. února 2014 naši školu navštíví 6 zahraničních vysokoškolských studentů z Číny, Bosny, Malajsie, Turecka, Brazílie a Kostariky. Prostřednictvím interaktivních prezentací, přednášek a workshopů nám přiblíží svou rodnou zemi, její kulturu a tradice, ekonomickou a sociální situaci. Všechny aktivity proběhnou v anglickém, popřípadě španělském jazyce. Stážisté budou ubytováni v rodinách našich studentů, za což jim děkujeme.

Více nahttp://ostrava.aiesec.cz/co-delame/projekty/edison