Florbal mladších žáků

Jakákoli sportovní akce je pro mladé kluky velkou motivací a platí to i pro “gympláky”. Jakmile se studenti 2. A8 a 1. A8 doslechli o turnaji na Dolní Bečvě, tým byl postaven jedna dvě.

Sraz ve středu 20. 11. na nádraží v Rožnově a setkání s prvními potencionálními soupeři, bývalými spolužáky či současnými spoluhráči ze ZŠ Videčská. Na Dolní Bečvě se potkáváme se ZŠ Pod Skalkou a ZŠ Vidče a společně míříme do tělocvičny. Tam již běhají domácí kluci po hřišti, Valašská Bystřice se převléká a čeká se na Horní Bečvu. Sedm týmů = dvě skupiny, učitelé jdou losovat a kluci do dresů. Los nám bohužel nepřál, dostali jsme se do skupiny tří týmů, což znamenalo, že čekáme pět zápasů, než se dostaneme na hřiště. Konečně první zápas a ZŠ Vidče. Po skvělém začátku a vedení 2:0 jsme bohužel nedotáhli zápas do úspěšného konce a gólem v posledních sekundách  prohráli 2:3. Ve skupině jsme v druhém a posledním zápase narazili na Videčskou. Sportovní škola se spoustou hokejistů byla lepší, zaslouženě vyhrála a poslala nás do boje o páté místo. V tom jsme po nájezdech porazili kluky z Valašské Bystřice, což nám zlepšilo náladu a zvesela jsme vyrazili domů 🙂 . Na závěr je třeba podotknout, že se ve finále (tudíž postupující do dalšího kola) potkali oba naši soupeři ze skupiny!

Rád bych poděkoval všem účastníků za reprezentaci naší školy a těším se na další soutěže s našimi nejmladšími studenty 😉

Hráči: Ondrášek Honza, Prstek Vojta, Kubáň Ríša, Polášek Dan, Stužka Jindřich, Ryška Dominik, Fox Moritz, Bargel Vojta a Lukašík Filip