Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Florbal středních škol

Ve čtvrtek 12.11 se na SŠIEŘ v Rožnově uskutečnilo okrskové kolo  ve florbale chlapců a dívek.  Chlapci se postavili hned v prvním zápase silnému družstvu zemědělky, a ačkoli drželi míč po většinu zápasu na svých holích, byli nakonec rádi za zaslouženou remízu 1:1, kterou v poslední minutě zápasu zachránil Matěj Štorek.

Po vítězném druhém zápase nad SŠIEŘ B 2:1, a současné výhře zemědělky, šly oba týmy do závěrečných utkání se stejným počtem bodů i skórem. Jelikož však zemědělka rozstřílela SŠIEŘ B vysoko 11:1, ztratili naši florbalisté motivaci k boji o postup a v dobře rozehraném utkání nakonec podlehli SŠIEŘ A. V konečném pořadí obsadili 3. místo.

Okrskové kolo děvčat se v Rožnově hrálo snad “poprvé”, co si pořadatel Evžen Tichavský pamatuje. Jelikož se nikdy neposkládala dvě družstva, tak se automaticky postupovalo do okresu. Letos naše gymnázium vyzvalo děvčata ze zemědělky a utkání bylo příjemným zpestřením chlapeckého turnaje.  I když jsme nakonec našim soupeřkám podlehli, utkání mělo skvělý náboj a divácká kulisa byla v tomto zápase nejhlasitější ;).

Přejít nahoru