Florbalisté našeho gymnázia obhájili titul "Rožnovského mistra"

Po vítězství v okrskovém kole se probojovali naši studenti do okresního kola ve florbalu SŠ.

Po dvou vyrovnaných zápasech, bohužel se špatným koncem, kdy jsme podlehli Gymnáziím Vsetín (1:2) a Valašské Meziříčí (2:4), nastoupil náš tým ve složení Ondřej Cabák, Štěpán Španihel, Lukáš Rajnoch, Martin Bil, Richard Gajda, Dan Adensam, Martin Cabák, Štěpán Kyšák, Kamil Tkadlec, Ondřej Vavrys, Matěj Štorek, Martin Slovák, Simon Ondryáš a Jan Graclík (vychytal postup v okrskovém kole) proti hráčům SŠIEŘ. V repríze loňského souboje o nejlepší florbalisty rožnovských středních škol předvedli naši studenti disciplinovaný a bojovný výkon a po remíze 2:2 potvrdil již jisté 3. místo (díky skóre) v samostatných nájezdech.

Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům naší školy za jejich nasazení, týmového ducha a dobrou náladu, která panovala na obou těchto turnajích.