Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Házená

Dne 3. 2. 2015 se studenti vyššího stupně zúčastnili turnaje středních škol v házené. Už v brzkých ranních hodinách se sešli ve foyer rožnovského gymnázia k poradě i společnému focení. Poté, oblečeni dle týmového dress codu, vyrazili do Vaksna Arény. Soupeřem jím bylo nejprve “A” a posléze “B” družstvo SŠIEŘ.

Už v počátku prvního utkání se vedení ujali domácí, a tak tomu bohužel bylo až do konce střetnutí. Výborné individuality v gymnaziálním výběru nedokázaly vytvořit dobře fungující týmový stroj, a když už se hráči dostali do střeleckých příležitostí, mnohokráte si vylámali zuby na výborném gólmanovi hostí Bohumilu Pšenicovi.

S odhodláním spravit si chuť nastoupili naši borci vedeni stratégem Petrem Solanským do druhého zápasu proti rezervě SŠIEŘ. Zde už se naplno projevila síla manšaftu a výsledkem bylo zasloužené vítězství. Škoda, že takový výkon nemohli fanoušci vidět i v úvodním utkání dne, takto si na přepsání historie v podobě porážky odvěkého rivala budeme ještě muset počkat.

Školu reprezentovali: Ondřej Cabák, Štěpán Španihel, Vilém Riedel, Lukáš Rajnoch, Filip Dořičák, Štěpán Zeman, Ondřej Vavrys, Radek Číž, František Nesvadba, Filip Svoboda, Jiří Polášek, Martin Slovák, Dan Adensam

Trenér, analytik, lodivod, stravovacé specialista, manažer, agent, skaut, technický vedoucí a masér: Petr Solanský

Týmoví fotografové: Valentýna Kociánová a Filip Dořičák

Přejít nahoru