Kroužek ZAV psaní na klávesnici všemi deseti opět zahájil svou činnost.

Již minulý týden proběhla první hodina, do které se přihlásilo mnoho studentů převážně z řad nižšího gymnázia.

V minulém školním roce jsme dosáhli výborných úspěchů na všech úrovních soutěží, největší společný úspěch je 1. místo v meziškolní soutěži škol, na kterém se podíleli všichni naši písaři.

První letošní soutěž bude Šenovský datel v říjnu 2016. Dále nás čekají republikové soutěže, mistrovství republiky a vše zakončí mistrovství světa v Berlíně.

Naučte se psát na klávesnici všemi deseti. Stále je možné se přihlásit, výuka probíhá každý pátek po 6. vyučovací hodině na VT2. Více informací na nástěnce vedle učebny VT2.