Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Mladí florbalisté vyrazili na krajské kolo do Zlína

Po úspěšně zvládnutém okresním kole čekal naše florbalisty do 18ti let turnaj nejlepších družstev zlínského kraje na SPŠ ve Zlíně.

Po náročné cestě, v 5.50 hod. z -18°C nástup do netopícího autobusu, jsme pokračovali dalších dvacet minut pěšky mrazivým Zlínem k tělocvičně. Ještě jsme nestačili rozmrznout a rozdat dresy, a již jsme museli nastoupit k prvnímu utkání. Ač nerozhýbáni a bez systému střídání, jsme nezačali špatně a brzy jsme vedli 1:0. Soupeř nás první poločas přehrával, což vyústilo k vyrovnávajícímu gólu ze standartní situace a po následném nedůrazu před brankou jsme prohráli první půli 1:2. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale špatnou rozehrávkou jsme věnovali soupeři laciný gól, na který jsme odpověděli již jen snížením na konečných 2:3. Po utkání se k družstvu připojil i Standa, který ráno zamrzl v posteli, takže jsme do druhého utkání vstupovali v kompletní sestavě a po velmi dobrém výkonu jsme si výhrou 4:2 udrželi možnost postupu do vyřazovacích bojů. K tomu jsme potřebovali porazit silný tým domácí SPŠ. Zápas to byl vyrovnaný, ale opět naší nedůsledností jsme věnovali soupeři gól, na který jsme již nedokázali odpovědět, a tak jsme se s turnajem rozloučili prohrou 0:1.

I když jsme jeli na turnaj s vyššími ambicemi, než na jaké jsme nakonec dosáhli, za své výkony se chlapci nemusí stydět a věřím, že na dalším turnaji se na nás usměje víc štěstí a přivezeme i nějaké poháry :).

Sportu zdar   J.J.

Sestava: Daniel Kašpar, Stanislav Řezáč, Vladislav Chmelař, Lukáš Bojda, Filip Rybár, Oliver Dvořá, Patrik Mičola, Petr Červený, Honza Hynek, Ondřej Mizera, Daniel Ivanek, Libor Ševeček, Matěj Juřík

Přejít nahoru