Nejlepším "Klokanem" Daniel Šerý

Výborný výsledek v 9. ročníku celostátní soutěže Přírodovědný klokan, kterou pořádá Univerzita Palackého v Olomouci, se podařil Danielu Šerému (6. A8). V rámci hodnocení okresu Vsetín se mezi 348 soutěžícími z 1. a 2. ročníků (kategorie Junior) středních škol našeho okresu umístil na 1. místě s bezpečným náskokem sedmi bodů na druhého v pořadí.

Ještě početnější účast měla mladší kategorie Kadet (8. a 9. třídy ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií), kde mezi 863 žáky se na dělené 3. místo dostali terciáni (3. A8) Tobiáš Krupa a Jakub Žváček. Oba naši žáci byli mezi žáky osmých tříd vůbec nejlepší, když v rámci hodnocení kategorie je předstihli pouze dva žáci 9. tříd z Val. Meziříčí a Vsetína. Pevně věříme, že Tobiáš s Jakubem zaútočí na vítězství ve své kategorii už v příštím školním roce.