Přednáška Kateřiny Dvořákové a Pavlíny Skalíkové z Lékařské fakulty Masarykovy univerzity pro naše studenty

Jak se říká, pachatel se rád vrací na místo činu. Totéž se stalo i v pátek 10. 11. v prostorách naší školy. Tehdy se vrátily dvě pachatelky výborných výsledků (nejenom) v biologii, chemii a fyzice, které jim vynesly minimálně šestiletý pobyt na vzdělávací instituci v Brně, na dohled od nechvalně proslulého žaláře na Špilberku.

Obě naše absolventky se podělily o své zkušenosti z maturity, přijímacích zkoušek a dalších “utrpení”, která musely podstoupit, aby se na výše zmíněnou instituci dostaly. Posluchači byli zavaleni dvouhodinovým proudem informací, které, jak později vyšlo najevo, velice ocenily.