Recitační soutěž

Veni vidi vici – takto jednoznačně přišly, viděly a zvítězily 😉 … Bára Přikrylová (3. A8) a Adéla Pašková (4. A8) získaly v okresním kole recitační soutěže IV. kategorie nádherné 1. a 2. místo – obě tedy postupují do kraje v Uherském Hradišti, kde nás budou 17. dubna reprezentovat. Umělecký přednes se tak jako každoročně konal ve středu 20. března v sále Základní umělecké škole v Rožnově pod Radhoštěm a letos měl nejen perfektní organizaci, ale i plnou profesionalitu, kterou podpořily právě i naše studentky svým citlivým výběrem a přednesem nádherných uměleckých textů. Blahopřejeme jim a ať se daří i v kraji!