Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Rožnovská volejbalová mládež změřila síly na vánočním turnaji

Ve čtvrtek 14. 12. se v tělocvičně Gymnázia v Rožnově pod Radhoštěm sešli začínající volejbalisté, aby ukázali své dovednosti ve dvojkovém minivolejbale. Osm týmů bylo rozlosováno do dvou skupin, ve kterých bojovali o lepší výchozí pozici do play off. Počáteční zápasy poznamenala nervozita, ale v průběhu turnaje se výkony všech účastníků zlepšovaly a na hřištích byla k vidění řada hezkých a napínavých výměn. V souboji o třetí místo zvítězila děvčata Štepánka Boráková a Alča Václavíková (gymplačky) nad Beatou Hruškovou a Natálií Maleňákovou ze ZŠ 5. Května.  Finálový souboj svedli na hřišti chlapci ze ZŠ 5. května – Jan Stiller a Hubert Smetana s domácími Klárkami Pečivovou a Petřekovou. Ačkoli v základní skupině vyzněl zápas lépe pro děvčata (díky lepšímu skóre), ve finále se klukům vydařila odveta a zaslouženě vybojovali zlaté medaile.

Děkuji všem zúčastněným hráčům za nasazení a skvělé sportovní výkony. Zároveň věřím, že se řada podobných akcí uskuteční i v příštím kalendářním roce. Poděkování patří také vedení rožnovského gymnázia, které podporuje tento sport na naší škole!

Seznam hráčů: Beata Hrušková, Natálie Maleňáková, Adéla Dufková, Jiří Malota, Jan Stiller, Hubert Smetana, Hanka + Katka ze Zubří J. Viki Jandová, Janča Mitášová, Štěpánka Boráková, Alča Václavíková, Monča Drexlerová, Áďa Dorušková, Klára Pečivová a Klára Petřeková

Rozhodčí: Eliška Dorušková, Lucka Kalužová a Michaela Rohaľová                              Sportu zdar J.J.

Přejít nahoru