Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Účastníme se V. Rožnovské olympiády dětí a mládeže

Na V. Rožnovské olympiádě , která  proběhla ve dnech  12. – 14. září, obsadili studenti madšího gymnázia v konkurenci 13 škol sedmou příčku.

Nejúspěšnějším družstvem se staly  baskeťačky, které s převahou vybojovaly zlato.

Katka Dvořáková (4.A8) je také zlatou medailistkou v běhu na 1800 m a bodující závodnicí v plavecké soutěži.
Druhou nejúspěšnější  závodnicí se stala Magda Grůzová (4.A8), které unikla medailová pozice v běhu na 1800m o pouhou vteřinu.

Z mladších ročníků si dobře vedly Šárka Lindovská, Daniel Kašpar, Gábina Sváková, Vendula Stillerová, Pavel Morcinek a Emil Křižka. Zvlášť náročné podmínky v dešti zvládli atleti. Jakub Deák získal bronzovou medaili za hod míčkem a Magda Grůzová se umístila na 4. místě v hodu granátem dívek.
Všem zúčastněným studentům náleží pochvala za vzornou reprezentaci školy.