Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Učitelé v akci

Začátkem října se na Dolní Bečvě rozjela série volejbalových turnajů učitelů. Po letních prázdninách a zářiových kurzech se učitelé rožnovského gymnázia horko-těžko sešli na jednom tréninku, a již vyrazili do domáckého prostředí, tělocvičny na Dolní.

Odučit poslední hodinu, sbalit věci, naskákat do auta a jdeme na to. Soupeři jsou již tradiční, ZŠ Pod Skalkou, SŠ Zemědělská, ZŠ Horní Bečva a domácí ZŠ. Pořadí zápasů nesedí, jelikož se Horní zdržela v divadle, ale turnaj probíhá bez problémů a Gympláci potvrzují roli spolufavoritů turnaje (jakpak by ne, když jsme téměř kompletní a náš tým letos posílila ještě Magda Brodová). Atmosféra je výborná jak na hřišti, tak i na ochozu, kde místní žáci nachystali bohaté občerstvení. Všechno šlape podle plánu a teď ještě prolomit prokletí druhých míst a konečně porazit Zemědělku.  Zápas jsme nezačali špatně, avšak po sérii špatných příjmů nám soupeř utekl a vyhrál první set. V druhém setu jsme sice zvítězili, ale díky horšímu poměru míčů jsme našemu rivalovi podlehli i tentokrát, a tak se naše radost z vítězství odkládá na později. Třeba to vyjde již na dalším turnaji, který pravidelně před Vánocemi pořádá ZŠ 5.května.

Na skvělé náladě, výkonu a druhém místě se podíleli Eva Zakopalová, Magda Brodová, Veronika Vašutová, Aleš Daehne, Tom Tkadlec, Jan Ĺalík, Jaroslav Knesl, Jakub Janíček a prozatím nehrající trenérka Alena Galová a fotografující Vladimír Kolář.  Pro nedoléčený kotník absentující Richard Ehl je ještě našim žolíkem do dalších turnajů.

Sportu zdar J.J.

P. S. Všimli jste si, že pokud budeme všichni zdraví a ještě získáme pár kolegů pro hru, můžeme příště postavit i dvě družstva 🙂

Přejít nahoru