Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Vánoční volejbal

Vánoční týden pokračoval ve středu 18. 12. volejbalovým turnajem. Jelikož naše tělocvična nabízí pouze jedno volejbalové hřiště, musely se letos některé týmy probojovat do hlavního turnaje sítem kvalifikace.

Středeční ráno začalo divadelním vystoupením v kině, rychlý přesun do školy, převléct do dresů, natáhnout síť a jde se na to! Osm týmů ve dvou skupinách, dvě semifinále a boj o “medaile”. Deset hodin a teprve začínáme…! Tady musím trochu netradičně hned poděkovat všem účastníkům za skvělý přístup a především hladký průběh celého turnaje! Utkání šla jedno za druhým, diváci vytvořili dobrou atmosféru (sem tam trochu zavazeli a neposlouchali) a na hřišti se hrál kvalitní volejbal.

Podle papírových předpokladů se ze skupiny probojovali obhájci z letního turnaje 4. A, z chorvatského soustředění sehraná 3. B, mix čtvrtých ročníků – maturanti a z kvalifikace rozjetá 6. A8. V semifinále porazila 3. B maturanty, 6. A8 podlehla  4. A. V boji o třetí místo poté zvítězila 6.A8 čímž se stala největším překvapením tohoto turnaje (dle expertů). Ve finále na dva vítězné sety byl k vidění krásný volejbal s velmi vyrovnaným průběhem. V druhém setu však došly 4. A síly, a tak se zaslouženými vítězi letošního turnaje stali svěřenci Magdy Brodové.

Velký dík patří spoluorganizátorce a rozhodčí Míši Rohalové za super zvládnutí tohoto hektického dne! A samozřejmě ještě jednou děkuji všem aktérům, kteří se podíleli na skvělé atmosféře.

Sportu zdar J.J.

Přejít nahoru