Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Vítězství v okrese i radost z předvedeného výkonu

Ve středu 6. 4. 2016 vyrazilo družstvo mladých volejbalistek do Valašského Meziříčí poprat se o postup mezi nejlepší týmy v kraji. Sešlo se pět družstev, a jelikož v řadě z nich nastoupily i volejbalistky z Valmezu či Vsetína, turnaj sliboval kvalitní utkání. Naše děvčata potvrdila, že mají pomalejší rozjezdy, když se v prvních zápasech teprve dostávala do tempa. Povinné vítězství nad Hovězím, na míče výhra s dobře hrajícím Hutiskem a poté těsná “bodová” prohra se Vsetínem nás postavila před nelehký úkol, porazit ZŠ Šafářova z Valašského Meziříčí. Obavy z psychického tlaku však vzaly za své hned po pár míčích. Holky předvedly svůj prozatím nejlepší výkon. Dobré podání, stále lepšící se hra v poli a perfektní nahrávky připravovaly smečařkám výborné pozice, ze kterých Vanda s Monikou nekompromisně ukončovaly výměny. Vítězství 2:0 nás tak posunulo do Bojkovic, kde se ve středu 13. 4. 2016 pokusíme protáhnou vítěznou šnůru :).

Jsem rád, že se vytvořil dobře fungující kolektiv mladých volejbalistek, kde zkušené “deváťačky” táhnou tým za vítězstvím. Pochválit musím Lauru s Míšou a Eliškou, které hrají své první zápasy a jejichž výkony set od setu rostou. Obrovskou poklonu pak skládám nahrávačkám Aničce a Lucce, které jsou motorem tohoto týmu, a bez jejichž nasazení a skvělých nahrávek by naše hra nefungovala. Nemohu zapomenout na Marušku, která jako nejmladší člen týmu nedostává moc příležitostí, ale i tak sbírá cenné zkušenosti do dalších ročníků a hlavně i její hlas na lavičce je pro tým přínosem.