Volejbal středních škol

Ve čtvrtek 22. 10. 2015 se v tělocvičně SŠIEŘ uskutečnilo okrskové kolo ve volejbale chlapců a děvčat. Základ chlapeckého družstva tvořili zkušení maturanti, které doplnili studenti prvních ročníků. Široká základna volejbalistek z Rožnova a jeho okolí, studujících na rožnovském gymnáziu, pak dovolila postavit dva týmy naší školy. Ačkoli kluci bojovali srdnatě a soupeřům byli vyrovnanými protivníky, nepovedlo se jim pokořit své rivaly a v konkurenci rožnovských středních škol obsadili 3. místo. Děvčata oproti tomu potvrdila herní kvalitu obou týmů a na turnaji obsadila první dvě místa. O to těžší bude výběr do okresního kola, které se uskuteční ve středu 11. 11. 2015 ve Valašském Meziříčí.

Tímto bych rád poděkoval všem studentům reprezentujícím naši školu a holkám přeji, aby ve své soutěži došly co nejdál  😉

Chlapci: Matěj Scholz, Adam Ondryáš, Pavel Solanský, Lukáš Turza, Daniel Dostál, Štěpán Štorek, Lukáš Petružela, Ladislav Polášek, Jiří Dokoupil.

Dívky: Klára Petriková, Klára Olivíková, Tereza Mičkalová, Dagmar Hladká, Eva Petruželová, Karolína Porubská, Hanka Vašková, Lenka Charvátová, Kateřina Kleinová, Hanka Hrabalová, Tereza Bolfová, Kateřina Baslová, Kristýna Kubešová, Klára Facková.

Sportu zdar J.J.