Volejbalisté nižšího gymnázia kopírují výsledky svých starších kolegů

Ve dnech 23 a 24 března vyrazili nejprve chlapci a poté i děvčata na okrsková kola ve volejbale žáků/žaček. Po vzoru svých kolegů z vyššího gymnázia se našim chlapcům sice nepodařilo postoupit, ale vzhledem k jejich věku (studenti 3. A8) a nadšení pro tento krááásný sport, si dovolím tvrdit, že příští rok budou žhavými kandidáty na postup :). Na druhou stranu děvčata vytvořila již tento rok velmi silný tým a svým soupeřkám nedala v okrskovém kole žádnou šanci. Bez ztráty jediného setu postoupily do okresního kola a pevně věřím, že to dotáhnout, stejně jako jejich starší kolegyně, hodně daleko.