Gaudeamus 2014

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání  – Gaudeamus 2014 – se uskuteční 4. – 7. listopadu 2014 na Výstavišti Brno, pavilony G1 a G2.

Pozvánka k návštěvě XXI. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno 2014. Veletrh proběhne ve dnech 4. – 7.11.2014 na brněnském výstavišti v pavilonech G1 a G2.

Na veletrhu se s nabídkou možností studia představí renomované univerzity, vysoké a vyšší odborné školy, jazykové školy a ostatní vzdělávací instituce z České republiky, Slovenska a ostatních zemí Evropské unie. V letošním roce očekáváme účast více než 180 vystavovatelů z celého světa. Aktuální seznam vystavovatelů naleznete na www.gaudeamus.cz.

Na XXI. ročníku veletrhu je pro Vaše studenty připraveno:

–      Informační sety pro pedagogy a výchovné poradce.

–      Přednášky vystavujících škol (aktuální program najdete na www.gaudeamus.cz).

–      Doprovodný program “Věda pro život”.

–      Doprovodný program “Pojďme si hrát s technikou”.

–      Tematické přednášky o volbě studia a kariéry.

–      Poradenský servis a testovací centrum s testem “Na co se hodíš”?

–      Mobilní aplikace Gaudeamus Guide.

–      Poradenské centrum UNILINK s informacemi o studiu ve Velké Británii.

Doporučujeme studentům registraci na www.gaudeamus.cz. Každý registrovaný student na veletrhu obdrží tištěného Průvodce budoucího vysokoškoláka se slovníčkem vysokoškolských pojmů a malý dárek. Studenti, kteří při registraci navíc vyplní dotazník, získají slevu 20% na vstupné na veletrh.