Technický jarmark

Dne 7.10 2016 se uskutečnil technický jarmark rožnovských firem pro žáky osmých a devátých ročníků základních škol. Hlavním úkolem tohoto jarmarku bylo přiblížení nabídky pracovních pozic místních společností a prezentace převážně technicky zaměřených středních škol. Na akci nesmělo chybět ani naše Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm. I když se nejedná o zcela technicky zaměřenou střední školu, tak dokáže nabídnout studentům všeobecný základ pro úspěšné studium na technické vysoké škole. Prezentovali jsme také technologické zázemí školy, možnosti osobního rozvoje a mimoškolní aktivity.

Myslím si, že jsme spoustu žáků dokázali zaujmout a případní zájemci zavítají na Den otevřených dveří, kde si mohou vše prohlédnout a správně se rozhodnout o budoucím studiu.

Matyáš Bambuch, 8. A8