Biologická olympiáda kategorie C

Okresní kolo Biologické olympiády kategorie C se konalo dne 20. dubna na Gymnáziu Františka Palackého ve Valašském Meziříčí. Okresního kola se zúčastnilo 30 žáků ze 13 různých škol.

Naše gymnázium reprezentovala Nicola Janošová (4.A8), Daniela Pavelová (3.A8) a Vendula Žitníková (3.A8).

Nicola Janošová obsadila 6. místo a Daniela Pavelová 8. místo. Vendula Žitníková se umístila na krásném 4. místě a od postupu ji dělilo pouze 3,5 bodů. Ze všech soutěžících bylo jen pět úspěšných řešitelů Biologické olympiády, mezi které patří i Vendula Žitníková. Moc gratuluji.

Všem žákům, kteří se zúčastnili Biologické olympiády kategorie C, chci poděkovat za aktivní přístup, pilnou přípravu a pečlivé zpracování vstupních úkolů.

Lenka Jarábková