Adopce na dálku – pokračujeme ;)

Ve středu 10. října 2018 proběhne na naší škole opět dobrovolná charitativní sbírka, jejíž výtěžek poputuje na podporu studia naší Mayuching v Bangladéši, která díky Vám studuje na internátní škole v rámci projektu Adopce na dálku pod záštitou humanitární organizace ADRA. Je to skvělá příležitost podpořit ji, aby si splnila sen stát se zdravotní sestrou a pomáhat tak lidem.

Pro více informací o celém projektu navštivte stránky Bangla kids (www.banglakids.cz) a také se můžete obrátit na koordinátorky projektu na naší škole: Marii Lázníčkovou nebo Lucii Karlíkovou ze 4.A8. Nebojte se pomoci ve středu 10. 10.2018!