ZAV Olomouc 2018

I letos se na Obchodní akademii v Olomouci uskutečnila tradičně nejnáročnější a nejobsazenější soutěž v psaní na klávesnici pro všechny studenty středních škol a mladších. Tentokrát jsme postavili dokonce dvě družstva, první ve složení Jonáš Vala (6. A8), Johana Valová a Michaela Venclová (obě 3. A8) a druhé ve složení Terezie Porubová (3. A8), Tomáš Procházka (4. A8) a Viktorie Vangerová (1. B). V konkurenci 71 soutěžících z Česka i ze Slovenska jsme dosáhli vynikajících výsledků, kdy se naše družstvo umístilo na 2. místě těsně za soutěžícími z Českého Těšína. Na třetí příčce skončili soutěžící z OA Zlín.

V soutěži jednotlivců vyhrál s velkým náskokem Jonáš Vala, Johana skončila na 11. místě a velkým úspěchem bylo umístění Míši Venclové na 25. místě.

Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!