Opět finančně zajištěno celoroční studium naší "adoptované dívenky" Anjony Sircar

1. 9. 2012 bylo ve spolupráci s Adrou opět finančně zajištěno celoroční studium naší “adoptované dívenky” Anjony Sircar. Školné na celý rok činí 5 400 Kč /tedy 450Kč měsíčně. Anjona tak již bude moci studovat 4. školním rokem. Finanční zůstatek na jejím kontě činí 1 386, 75 Kč + 5USD. Samozřejmě převádíme do dalšího školního roku 🙂 Další podrobné informace o Anjoně naleznete na vedlejší nástěnce v přízemí Gymnázia Rožnov pod Radhoštěm. Letos je pouze malá změna, projekt se přenazval na BanglaKids, neboť se dostává do podvědomí široké veřejnosti a týká se i podpory studia internátních (starších)dětí. Další charitativní sbírku pomalu chystáme opět na pololetní vysvědčení.