Ocenění ministra školství

Z rukou náměstka sekce pro řízení sportu a mládeže PhDr. Karla Kováře, Ph.D. si studenti naší školy Jonáš Vala, Johana Valová a Michaela Venclová a vyučující Mgr. Vladimír Kolář převzali ocenění ministra školství, mládeže a tělovýchovy Ing. Roberta Plagy, Ph.D. za vynikající výsledky v mezinárodních soutěžích. Ceremoniál proběhl v prostorách Vlasteneckého sálu v Karolinu a jeho průběhem provázel známý moderátor Vladimír Kořen. Za skupinu reprezentantů v psaní na klávesnici promluvil Jonáš Vala a seznámil ostatní oceněné v sále s šíří záběru tohoto oboru a poukázal na jeho význam v mezipředmětových vztazích.