Přijímací zkoušky nanečisto 2022

Vzhledem k aktuálním vládou schválených změnám je umožněna realizace akcí pořádaných pro veřejnost a tedy přijímacích zkoušek nanečisto prezenční formou. Přijímací zkoušky nanečisto se pří zachování hygienických opatření platných v době konání, uskuteční 11. 3. 2022.
Tyto zkoušky nanečisto škola organizuje pravidelně. Jejich hlavním cílem je maximálně věrně simulovat průběhu skutečných přijímacích zkoušek a připravit tak uchazeče nejen na samotný charakter testových úloh, ale i na reálné situace a problémy, kterým jsou uchazeči v průběhu ostrých testů vystaveni: stres, únava, rozvržení času apod.
V letošním roce využijeme zadání speciálně připravených našimi vyučujícími na základě testů z loňského roku.
K přijímacím zkouškám nanečisto se budou moci přihlásit uchazeči o studium na naší škole elektronicky na webových stránkách školy od 25. 2. 2022.