Středoškolská stipendia ASSIST & HMC

Studenti, kteří mají zájem vyzkoušet si studium na americké nebo britské střední škole, rádi by poznali život v jiné zemi a zlepšili si angličtinu, mají možnost přihlásit se do stipendijního programu ASSIST & HMC, který umožňuje aktivním středoškolákům studovat rok v USA nebo dva roky ve Velké Británii.

Komu je stipendium určeno?

• Studentům 1. a 2. ročníku středních škol v ČR s dobrou znalostí angličtiny a velmi dobrými školními výsledky (do programu Davis Scholarship se mohou hlásit i studenti 9. ročníku základní školy);
  • zájemcům o roční nebo dvouleté studium na výběrových středních školách v USA a Velké Británii;
  • nadaným, motivovaným a samostatným studentům, kteří se snadno přizpůsobí novému prostředí v zahraničí.

Více informací: https://www.bakalafoundation.org/

V případě zájmu o konzultaci kontaktujte Kateřinu Děckou.