Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Úspěchy v krajském kole přespolního běhu!

Účast v krajském kole přespolního běhu v areálu FK Bystřice pod Hostýnem ve středu 11. října 2023 si vybojovaly hned tři týmy reprezentující naše gymnázium.

Starší žákyně (8. a 9. třída) statečně bojovaly, ale v oslabené sestavě se jim závod úplně nepovedl.

Dívky SŠ potvrdily své kvality a vylepšily loňské čtvrté místo ziskem bronzových medailí!

Vyvrcholením celého soutěžního dopoledne byl napínavý a bojovný závod chlapců SŠ, ve kterém se našemu týmu podařilo v silné konkurenci zvítězit a obhájit zlaté medaile! Tímto umístěním si chlapci vybojovali účast na republikovém finále, kam postupují pouze vítězové jednotlivých kategorií. Celorepublikové finále se uskuteční 25. října 2023 ve Sportovním areálu Martina Koukala u Pilské nádrže ve Žďáře nad Sázavou.

Všem zúčastněným sportovcům děkujeme a postupujícím přejeme i nadále hodně štěstí!

Naši sportovci a sportovkyně:

starší žákyně (1,5 km): Kateřina Kurková (3.A8), Tereza Kozlová (3.A8), Beáta Jurčová (3.A8), Julie Pavlicová (4.A8)

dorostenky (3 km): Viktorie Dohnálková (1.A), Iva Divínová (2.B), Natálie Korytárová (1.B), Bára Porubová (6.A8), Karolína Rýdlová (3.B)

dorostenci (5 km): Kristián Štreichl (7.A8), Martin Volný (1.B), Samuel Sedlák (2.A), Eliáš Oharek (3.A), Vojtěch Prstek (6.A8), Adam Zeman (3.A)