Úspěch v soutěži Show-off 2024

Ve středu 20. března se na Fakultě humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně uskutečnil 13. ročník soutěže v prezentačních dovednostech v anglickém jazyce. Tento rok soutěž představila řadu atraktivních témat, mezi něž patřily Etika v reálných životních situacích, Nové pojetí přistěhovalectví, Způsoby udržování duševního zdraví, Umělá inteligence a Bezpečnost na univerzitách. Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm reprezentovala Zuzana Štěpánková (6A8), která si zvolila téma Etika v reálných životních situacích a Kateřina Richterová (4B), která se věnovala tématu duševního zdraví a se svou prezentací v soutěži získala třetí místo. Obě studentky předvedly vynikající výkony, děkujeme jim za příkladnou reprezentaci školy a Kateřině gratulujeme ke krásnému třetímu místu.

Kateřina Děcká