Prezentiáda: HOLA HOLA – GRANDFINÁLE VOLÁ!

V pondělí 8. 4. 2024 se 4 týmy z naší školy vydaly poměřit síly v prezentačních dovednostech na krajské kolo do Zlína. KAKTUSÁCI ve složení Rostislav Pešek a Petr Kocián se snažili přesvědčit porotu, že bez fantazie to nepůjde. Environmentálním tématem se snažil tým FOREVER ve složení Sarah Dobrovská a Klára Kubínová získat porotu a poukázat na problém, že bez vyder to v ekosystému nepůjde. Třetím bojujícím týmem o postup byl DĚDA V DEPRESÍCH, kde děvčata ve složení Antonie Vašáková a Petra Gallová ukázala divákům i porotě, že nelze vše brát automaticky, ale je potřeba se občas zastavit a více si vážit maličkostí. Posledním týmem, který reprezentoval naší školu byly VNITŘNĚNKY NA POVRCHU. Anna Mildorfová a Tereza Večeřová svojí vlastní teorií o malých tvorech žijících pod zemským povrchem, přesvědčily porotu o vítězství. Tímto mají jedinečnou příležitost poměřit síly v celorepublikovém kole, které se uskuteční v Brně v pátek 10. 5. 2024.

Všem týmům děkuji za svědomitý přístup k soutěži, za jejich krásné výkony a vzornou reprezentaci školy.

Veronika Růžičková