Celoroční studium Anjony Sircar

Celoroční studium naší “adoptované dívenky” Anjony Sircar v projektu Adopce na dálku bylo 4. 8. 2015 zpětně zaplaceno za rok 2015. Ve spolupráci s Adrou jsme zaslali na její účet finanční obnos 6 600 Kč/ 550,- za měsíc, což činí školné na vesnické škole (denní studium), kterou Anjona letos dokončí, a postoupí na školu internátní. Anjona tak studuje 7. školním rokem. Dále jsme jí zaslali finanční balíček v ceně 500 Kč s možností dobrovolného výběru věci, které se jí líbí a potěší ji. Finanční zůstatek tak na jejím kontě činí 4 011 Kč.

Další podrobné informace o Anjoně naleznete stále na neměnném místě na levé nástěnce
v přízemí Gymnázia Rožnov pod Radhoštěm. Projekt se nazývá:  BanglaKids.

Ve školním roce 2015 – 2016 Anjona postupuje na již avizovanou internátní školu, kde školné činí 650 Kč za měsíc, tedy 7 800 Kč ročně. Nová dobrovolná charitativní sbírka na její podporu se tak již znovu připravuje a chystá 😉