Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Mladí florbalisté udělali první krok na cestě do ostravského finále

Více než 159 moravských základních škol či nižších gymnázií se zaregistrovalo do letošního ročníku Street hokejového turnaje (hraje se florbal :-)), jehož velké finále bude hostit Ostravar Aréna. Přihlásili se také primáni a sekundáni našeho gymnázia a hned v prvním kole vyzvali florbalisty ze sousední ZŠ Pod Skalkou.

Zápas se vyvíjel pro náš tým dobře a poločas jsme vyhráli o dva góly. V druhé půli jsme však polevili a soupeř dvěma rychlými brankami srovnal skóre. Dvě minuty před koncem utkáni jsme však vstřelili rozhodující gól a jednobrankové vedení jsme udrželi až do závěrečného hvizdu. Výsledkem 5:4 jsme si tak vybojovali postup do dalšího kola a s napětím čekáme, koho nám los přidělí.

Za zmínku stojí, že se gólově prosadili všichni hráči našeho týmu Ríša Plandor , Štěpán Cabák, Jirka Brandstettr, Martin Škývara i Ríša Vodička a výborně zachytal i brankář Kuba Kornel.