Den Země 2016

Dne 22. 4. 2016 proběhl každoročně pořádaný Den Země, který se odehrával v okolí Koryčanských Pasek nad školou a na hřišti našeho gymnázia. Letošní ročník měli na starosti žáci třídy 4. A8. Pro své mladší spolužáky, žáky tříd 1. A8 a 2. A8, připravili ekologicky zaměřené hry. Pomocí her, vědomostních úkolů, poznávání živočichů a rostlin a pohybových aktivit v přírodě se žáci aktivně seznamovali s problematikou ochrany prostředí.

Tento ročník soutěžilo 8 týmů.

1. místo – tým NO NAME
(1.A8 – Aneta P., Kristina B., Alexandra B., Barbora Marešová, 2.A8 – Pavla C., Andrea C.)
2. místo – tým HASHTAG KAPPA TEAM
(1.A8 – Sofie Elen P., Aneta K., Marie L., 2.A8 – Zbyněk S., David Ch., Max M. )
3. místo – tým EXOTI
(1.A8 – Zuzana J., Patricie H., Beáta K., 2.A8 – Vendula Ž., Daniela P.)
4. místo – tým ANONYM
(1.A8 – Eliška P., Veronika K., Barbora Machová, Marie Ž., Kamila K., 2.A8 – Ondřej P., Martin G.)
5. místo – tým ČYLY
(1.A8 – Martin Ch., Tadeáš B., Ladislav V., Jan Z. L., 2.A8 – David S., Ondřej H., Vít K.)
6. místo – tým KRYSY Z KANÁLU
(1.A8 – Jakub S., Tomáš P., 2.A8 – Jakub A., Radek V., Jiří B.)
7. místo – tým MISHOVY FANYNKY
(1.A8 – Jakub K., Jakub M., 2.A8 – Martin Š., Richard P., Štěpán C.)
8. místo – tým KARMY
(1.A8 – Lucie K., Sofie S., Barbora P., 2.A8 – Barbora B., Dominika P., Anastasiya B.)

Všem výhercům a i ostatním týmům gratuluji.

Děkuji třídě 4. A8 za pečlivě připravené aktivity.

Lenka Jarábková