Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Celoroční studium Anjony Sircar

Celoroční studium naší “adoptované dívenky” Anjony Sircar je opět zajištěno. Dne 1. 9. 2013, tak jako každý rok, jsme ve spolupráci s Adrou zaslali na účet finanční obnos 5 400 Kč /tedy 450Kč měsíčně, který činí její celoroční školné.
Anjona tak bude moci studovat již 5. školním rokem. Finanční zůstatek na jejím kontě činí 1 412 Kč + 5USD. Samozřejmě převádíme do dalšího školního roku . Další podrobné informace o Anjoně naleznete stále na neměnném místě na levé nástěnce v přízemí Gymnázia Rožnov pod Radhoštěm. Projekt se nazývá BanglaKids, neboť se dostává do podvědomí široké veřejnosti a týká se i podpory studia internátních (starších) dětí. Další charitativní sbírku pomalu chystáme opět na pololetní vysvědčení.

Charitativní sbírka pro naši Anjonu

Ve středu 29. 2. 2014 proběhla na naší škole pošesté (nám již dobře známá) dobrovolná charitativní akce s názvem Podporujeme vzdělání aneb adopce na dálku, která byla opět díky Vám – našim studentům, kolegům učitelům, paním kuchařkám a panu školníkovi – úspěšná.
Letos se sbírkou pomáhaly dívky z řad 8. A8 (T. Kokinopulosová, M. Šebečková) a 5. A8 (K. Dvořáková a K. Krupová), které pro Anjonu tentokrát vybraly částku 4 750 Kč. Společně se zbylou částkou z minulého roku je tak na jejím kontě 6 162 Kč + 5 USD. Děkujeme Vám všem za pomoc, tímto jí můžeme sponzorovat další rok studia 🙂
PS: Sbírka je samozřejmě otevřená všem finančním darům po celý školní rok, kdo se tedy ještě chcete přidat, bližší informace zodpoví K. Turzová nebo je možné navštívit zajímavé stránky BanglaKids.cz a jejich příspěvky:
http://www.adra.cz/banglakids/novinky/id/banglakids-bilancuji-11-milionu-korun-2-400-deti-a-50-skol
http://www.adra.cz/banglakids/formy-pomoci/adresne-darcovstvi

Přejít nahoru