Celoroční studium bangladéšské Anjony Sircar

Celoroční studium naší “adoptované dívenky” Anjony Sircar je opět zajištěno. Dne 1. 9. 2014, tak jako každý rok, jsme ve spolupráci s Adrou zaslali na účet finanční obnos 5 400 Kč /tedy 450Kč měsíčně, který činí její celoroční školné. Anjona tak bude moci studovat již 6. školním rokem. Finanční zůstatek na jejím kontě činí 762 Kč + 5USD. Samozřejmě převádíme do dalšího školního roku.
Další podrobné informace o Anjoně naleznete stále na neměnném místě na levé nástěnce v přízemí Gymnázia Rožnov pod Radhoštěm. Projekt se nazývá BanglaKids a dostal se již do podvědomí široké veřejnosti. Týká se i podpory studia internátních (starších) dětí.