Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Adaptační kurz pro žáky 1. A8 (osmileté studium) – informace pro rodiče

Pro žáky nastupujícího 1. ročníku pořádá naše škola adaptační kurz, který má žákům pomoci aklimatizovat se na nové prostředí, seznámit se s novými spolužáky a třídním učitelem. Akce má také za cíl nabídnout náměty pro nové volnočasové aktivity. Dvoudenní pobyt na horách má přispět i k vytvoření zdravého klimatu v nově vznikajícím kolektivu.

Akce se zúčastní 1. ročník v horském hotelu Čarták na Hutisku – Solanci, kde bude zajištěno ubytování, plná penze, pitný režim po celý den, pedagogický dozor a program plný her, soutěží, procházek po okolních horách a další aktivity.

Datum konání: 5. 9. – 6. 9. 2016
Adresa: Horský hotel Čarták, Hutisko – Solanec, tel. 571 644 265, www.solansedlo.cz
Doprava: odjezd – pondělí 5. 9. 2016 v 8:00 autobusem z nádraží ČSAD Rožnov p. R.
příjezd – úterý 6. 9. 2016 v 13: 30 na nádraží ČSAD Rožnov p. R.
Žáci ze směru Rožnov p. R. – Hutisko – Solanec – Soláň mohou po domluvě s vedoucí kurzu přistoupit po trase.
Žáci ze směru Velké Karlovice mohou po domluvě s vedoucí kurzu přijet přímo k horskému hotelu Čarták.
Strava: plná penze, která začíná obědem 5. 9. a končí obědem 6. 9.
Cena: 550,- Kč na osobu – částka musí být uhrazena od 29. 8. do 2. 9. 2016 Mgr. Evě Zakopalové, tel. 724 788 496 – vedoucí kurzu. V případě, že žák ze závažných důvodů nebude moci akci absolvovat, bude částka vrácena, ale jen v případě, že žák bude včas omluven.
S sebou: batůžek na túry, láhev na pití, tenisky, případně i pevné boty, dostatek oblečení pro teplé i chladné počasí, pláštěnku, přezůvky, pokrývku hlavy, věci osobní hygieny, finance pro případný nákup další stravy či občerstvení, baterku, psací potřeby, blok, hudební nástroj, léky osobní potřeby, kartička zdravotní pojišťovny, čestné prohlášení rodičů, které žák obdrží v den zaplacení kurzu
Přejít nahoru